Číslo položky: 5257
Z rána
popis: Olej na lepence, rozměr 24 x 34 cm, signováno přípisem zezadu
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
27.06.2017 19:10
600,00 Kč | 9.5.2017 22:09:44 |