Číslo položky: 5254
Rusovláska
popis: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr 38 x 30 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |