Číslo položky: 7429
Modelka
popis: Olej na plátně, 53 x 41 cm, nerámováno, možnost dokoupení rámu, varianta publikovaná na pohlednici. Pohlednice a rám není součástí aukce.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
17 000 Kč
17 000 Kč