Číslo položky: 5252
Dívka v kroji - profil
popis: Olej na plátně, rouměr 42,5 x 33,5 cm, nově podlepeno kartonem, malba poškozena, nerámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
2 200 Kč
2 200 Kč
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 400,00 Kč |
900,00 Kč |
800,00 Kč |