Číslo položky: 7053
Bechyň
popis: Akvarel na papíru, ve výřezu pasparty: 20,5 x 29 cm, datováno 1910
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
300 Kč
300 Kč
08.11.2018 20:29
300,00 Kč | 8.11.2018 18:30:32 |