Číslo položky: 7146
Potok
popis: Olej na plátně, rozměr 71 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |