Číslo položky: 5238
Přezuvky štěstí
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 25,5 x 18,5, zaskleno, mírně poškozeno u signatury
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč