Číslo položky: 7090
Chalupa s potokem
popis: Olej na dřevěné desce, rozměr 63,5 x 73 cm, ve spodní části rám poškozen
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
06.11.2018 21:03