Číslo položky: 7011
Zátiší s ovocem
popis: Olej na sololitu, rozměr 27 x 42 cm, signováno monogramem VB vpravo dole
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč
500 Kč
500 Kč
500,00 Kč |