Číslo položky: 6993
Pivoňky ve váze
popis: Litografie, rozměr 39 x 50 cm. U levého okraje poškozeno mimo tisk, zaskleno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
500 Kč
500 Kč
08.11.2018 18:50
500,00 Kč | 8.11.2018 18:46:45 |