Číslo položky: 6954
2 obrazy - Snopy a Řeka
popis: Olej na plátně, rozměry 44 x 74 cm a 46 x 67 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč