Číslo položky: 6926
Konvolut tří obrazů
popis: 3 x olej na dřevě, rozměry 13,5 x 19 cm, 13,5 x 18,5 cm a 9 x 13 cm, jeden z obrazů nesignován
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
40 000 Kč
40 000 Kč
40 000 Kč
08.11.2018 18:03