Číslo položky: 7074
Metry na stráni
popis: Olej na lepence, rozměr 28 x 38 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |
700,00 Kč |