Číslo položky: 6973
Lesní potok
popis: Olej na plátně, rozměr 64,5 x 75,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 300 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |