Číslo položky: 5227
Portrét muže s kopím
popis: Olej na plátně - rentoilováno, rozmě 42,5 x 33,5 cm, nerámováno, přípis na blindrámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |