Číslo položky: 7084
Hadí muž
popis: Suchá jehla, rozměr ve výřezu 29,5 x 23,5 cm . Signováno , datováno 45 , zaskleno. Publikováno : Grafické dílo František Tichý - František Dvořák, Vltavín, Praha 1995, str.97. Soupis díla Dvořák č. 116/2
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
19 000 Kč
24 000 Kč
24 000 Kč
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |