Číslo položky: 7033
Svatá rodina
popis: Olej na plátně, 36 x 47 cm, řezaný florentinský rám zlacený, Josef Brůžek
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
34 000 Kč
34 000 Kč
34 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
30 000,00 Kč |
28 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |