Číslo položky: 7056
Loď u skalnatého pobřeží
popis: Olej na plátně, 7O,5 x 100,5 cm, datováno 1929
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 400,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |