Číslo položky: 7054
Květinářka
popis: Litografie, rozměr ve výřezu pasparty 41 x 28 cm, datováno 1919, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč