Číslo položky: 7038
Praha - Hradčany
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |