Číslo položky: 6496
Zátiší s pomeranči a lahví
popis: Olej na plátně, rozměr 51 x 51 cm, rám silně poškozen
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč
400 Kč
400 Kč
13.09.2018 21:46
400,00 Kč | 19.8.2018 23:32:55 |