Číslo položky: 5213
V sadě
popis: Olej na plátně, rozměr 92,5 x 78,5 cm, nerámováno.Signováno vpravo dole Prucha.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
2 500,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 200,00 Kč |