Číslo položky: 6505
Kostel Panny Marie na Chlumku, Luže
popis: Olej na lepence, rozměr 49 x 34,5 cm, zaskleno, rám silně poškozen Motivem obrazu je : poutní kostel Panny Marie - Luže
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
2 300 Kč
2 300 Kč
2 200,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
900,00 Kč |