Číslo položky: 6630
Zátiší s pomerančem
popis: Olej na lepence, rozměr 24 x 13,5 cm, nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
13.09.2018 20:43
1 800,00 Kč |
13.9.2018 20:29:43