Číslo položky: 6754
Honorace
popis: Tužka + fixa + akvarel, rozměr listu 30 x 21 cm, nesignováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
12.09.2018 21:48
1 000,00 Kč | 28.6.2018 12:12:53 |