Číslo položky: 5203
Prasata na dvoře
popis: Olej na lepence, rozměr 30 x 39,5 cm, Pravděpodobně maďarský malíř, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
4 800 Kč
4 800 Kč
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 600,00 Kč |