Číslo položky: 6756
Na Šerichu - Orlické hory
popis: Olej na papíře, rozměr 50 x 65 cm, zaskleno. Rám silně poškozen.
To
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč