Číslo položky: 6752
Krajina se stromy
popis: Olej na sololitu, rozměr 21,5 x 60 cm, rám silně poškozen
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč
1 800,00 Kč |