Číslo položky: 6507
Žena s dětmi
popis: Olej na plátně, podloženo dřevem, rozměr ve výřezu 38,5 x 19,5 cm + pasparta a rám, zaskleno, nesignováno, rám poškozen. Na zadní straně přípis Jiřího Karáska ze Lvovic a razítko Karáskovi galerie.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
4 600 Kč
4 600 Kč