Zpět na aukce Nemastil Zdeněk
Moje sledované obrazy Rozkvetlá louka
popis: Olaj na plátně nalepeno na lepence, rozměr 28 x 37,5 cm, plátno mírně zvlněné. Signováno vpravo dole v malbě.
o autorovi: Malíř krajinář v Praze. Studoval u Vacátka a Šetelíka. Volil nejraději motivy z okolí Volyně, kde na podzim roku 1923 uspořádal svou soubornou výstavu.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč