Číslo položky: 6609
Ves v zimě
popis: Olej na lepence, rozměr 45 x 60 cm, rám silně poškozen
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
900 Kč
900 Kč
13.09.2018 20:33
900,00 Kč | 13.9.2018 20:29:02 |