Votruba František (A. Burtov)
Číslo položky: 6624
Moje sledované obrazy Žena s šátkem
popis: Olej na lepence, rozměr 29,5 x 24 cm
o autorovi: Narozen 20.2 1895
Studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze, absolvoval grafický kurz u prof. Eduarda Karla, některé své obrazy signoval A. Burtov. Uspořádal několik výstav v Praze, kde většinu svého života působil. V padesátých letech se jeho umělecká stopa ztrácí, Není známo, kde a kdy ukončil svůj umělecký život.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč