Číslo položky: 6675
Kočičí král
popis: Litografie 53/70 , rozměr tiskové plochy 48,5 x 37 cm, rozměr listu 64 x 49 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
16 200 Kč
16 200 Kč
16 200,00 Kč |
16 100,00 Kč |
14 100,00 Kč |
12 100,00 Kč |
10 100,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |