Číslo položky: 6638
2 x Lodě na moří
popis: 2X barevná litografie, rozměr tiskové plochy : 49,5 x 19,5 cm, 1X zaskleno - 1x bez skla. Rámy poškozeny
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
500 Kč
500 Kč