Číslo položky: 6450
Mlýnské doly v Tatrách
popis: Olej na lepence, rozměr 25,5 x 33 cm Signatura tužkou je současně téměř setřena. Rám poškozený.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
700 Kč
700 Kč