Číslo položky: 6468
Vřesoviště
popis: Olej na lepence, rozměr 23 x 37,5 cm, zaskleno . Nesignovaná , ale výborně namalovaná krajina ze 20.tých až 30.tých let minulého století.
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
4 600 Kč
4 600 Kč
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |