Zpět na aukce Nesignováno .
popis: Olej na lepence, rozměr 23 x 37,5 cm, zaskleno . Nesignovaná , ale výborně namalovaná krajina ze 20.tých až 30.tých let minulého století.
Vyvolávací cena:
500 Kč
800 Kč