Číslo položky: 6306
Žena s tygry
popis: Litografie / ruční papír, velikost tisku 45 x 35,8 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno,nerámováno, volný list
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
8 600 Kč
8 600 Kč
8 600,00 Kč |
7 600,00 Kč |
6 600,00 Kč |
5 600,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |