Číslo položky: 6343
V maštali
popis: Olej na plátně, rozměr 21 x 31 cm. Oblíbený malířův námět zpracovaný až do nejmenších detailů jako jsou pavučiny v rozích maštale a v okně , postroje a samozřejmě skvěle namalovaní koně. Signováno vpravo dole Q Manes.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
37 000 Kč
37 000 Kč