Wenner -
Číslo položky: 6313
Moje sledované obrazy Mokřina na kraji lesa
popis: Olej na plátně, rozměr 57,5 x 79 cm, signováno vpravo dole werner
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

13.06.2018 19:21