Číslo položky: 6347
Pramen
popis: Olej na plátně, signováno monogramem J.M , rozměr 29,5 x 37,5 cm . Pramen vyvěrající mezi kameny je pěknou ukázkou Mařákovy malby. Levý horní roh rámu poškozen. Odhadní cena 120000 - 150000 Kč
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
88 000 Kč
88 000 Kč
83 000,00 Kč |
73 000,00 Kč |
53 000,00 Kč |
52 000,00 Kč |
43 000,00 Kč |
42 000,00 Kč |
40 000,00 Kč |
38 000,00 Kč |
36 000,00 Kč |