Číslo položky: 6454
V Hřebečkách
popis: Olej na papíře, rozměr ve výřezu 49,5 x 67 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |