Číslo položky: 6419
Lovecké zátiší s ptáky
popis: Olej na plátně, rozměr 65 x 53 cm. Signováno vlevo dole monogramem - N.J. 28 . Velice zdařilá realistická malba.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |