Číslo položky: 6409
Sahara
popis: Akryl/plátno/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu. Odhadní cena 35000 - 40000 Kč. Na poslední fotografii spolu s dalšími obrazy Josefa Velčovského z naší nabídky.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
26 500 Kč
26 500 Kč
26 500,00 Kč |
25 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
23 500,00 Kč |
21 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |