Číslo položky: 6408
Pokoj plný samoty
popis: Akryl/plátno/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu. Odhadní cena 35000 - 40000 Kč. Na poslední fotografii spolu s dalšími obrazy Josefa Velčovského z naší nabídky.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
25 000 Kč
25 000 Kč
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |