Číslo položky: 6248
Zátiší s broskvemi
popis: Olej na dřevě, rozměr 37 x 27 cm Malba na dubové desce . Signováno vlevo nahoře , datováno 1915
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |