Číslo položky: 6287
Na návsi
popis: Olej na plátně. Rozměry : 60 x 70 cm . Napnuto na novém blindrámu . Nerámováno.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč