Číslo položky: 6263
Kameny v Chyškách
popis: Olej na sololitu, rozměr 30 x 40 cm, signováno vprav dole J. Skořepa
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč
1 700 Kč
26.04.2018 19:54
1 700,00 Kč | 30.3.2018 20:52:55 |