Číslo položky: 6270
Žně na Kamíku u Královic
popis: Olej na překližce, rozměr 34 x 44,5 cm - datováno 1942
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
2 900,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |