Číslo položky: 6274
Lesní jezírka - 2 obrazy
popis: Olej na plátně, rozměr 48,5 x 32 - Protějšky - Jeden z obrazů nesignován a mírně poškozen
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
700 Kč
700 Kč